Kalendář akcí

Akce, soutěže, časopis

Říjen 2019

  • 2. října - Pohodáři – Kanada - dle rozpisu
  • 4. října - Dětské dopravní centrum PV - 4.B - přezůvky, přilba, psací potřeby
  • 7. října - IRIS: 6.A – 1. a 2. hodinu, 6.B - 3. a 4. hodinu
  • 15. října - Burza práce a vzdělávání – PV – 9.AB, 1. až 3. hodinu. Dále vyučování dle rozvrhu.
  • 25. října - Dětské dopravní centrum PV - 4.A - přezůvky, přilba, psací potřeby
  • upřesníme datum - Projektové dny
  • 29. a 30. října - Podzimní prázdniny

Září 2019

  • 2. září - slavnostní zahájení školního roku 2019/2020
  • 17. září - zahájení plaveckého výcviku 4.A a 4.B
  • 18. září - třídní schůzky:
  • - 1. a 2. ročník - mlýn a ZUŠ - 15:30
  • - 3. až 5. ročník - hasičovna, sokolovna - 16:00
  • - 6. až 9. ročník - ZŠ Dobromilice - 16:00
  • 30. září až 4. října - Sběr papíru v době 7:00 – 8:00 a 13:00 – 16:00

Organizace školního roku 2019/2020

  • Období vyučování ve školním roce 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019.
  • Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020.
  • Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v úterý 30. června 2020.
  • Podzimní prázdniny: úterý 29. října a středa 30. října 2019.
  • Vánoční prázdniny: pondělí 23. prosince 2019 až pátek 3. ledna 2020. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2020.
  • Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 31. ledna 2020.
  • Jarní prázdniny: 10. - 16. února 2020.
  • Velikonoční prázdniny: čtvrtek 9. dubna 2020.
  • Hlavní prázdniny: od středy 1. července 2020 do pondělí 31. srpna 2020.
  • Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020.
  • -----------------------------------------------------------------------------------

Červen 2019

  • 3. června - Představení ZUŠ pro 8. a 9. roč. „Cesta“
  • 3. června - Slavnostní otevření „Víceúčelového sportovního hřiště“ – 15:00
  • 4. června - Halová kopaná – starší žáci – Suprovka
  • 4. června - Abeceda peněz – akce ČS – od 13 hodin – 4.A
  • 5. června - Návštěva předškoláků ve škole
  • 5. června - Malá chemická olympiáda – 3 žáci
  • 5. června - Spaní ve škole – 5.B
  • 6. až 8. června - výlet 6.B - Lukov
  • 10. až 14. června - Škola v přírodě: Ostružná 2. AB, 3.AB, 5.A. Janoušov 4.AB, 5.B
  • 13. června - Slavnostní předávání vysvědčení 9. tř. v kině
  • 14. června - předání vysvědčení

Květen 2019

  • 2. května - HDM Krakonošův klobouk - 2. st.- 25 Kč
  • 2. května - Výlet sběračů papíru – Staré Město u Uher. Hradiště
  • 3. května - HDM Dobrodružství na ostrově Čičidžuma – 1.st. – 25 Kč
  • 3. května - DDH PV – 4.B - přezůvky, přilbu, psac. potřeby
  • 6. května - Čas proměn – pro dívky 7. ročníku
  • 7. května - DDH PV – 4.A - přezůvky, přilbu, psac. potřeby
  • 9. května - Fotografování - tříd (bez 5.A), ped. sbor, Skřivánek, 45 Kč
  • 10. května - Fotografování 5.A
  • 10. května - Koncert ZUŠ pro 1. a 2. roč.
  • 14. května - Besídka ŠD ke Dni matek v tělocvičně, v 16:00
  • 15. května - Třídní schůzky – 16:00
  • 16. května - Dopravní soutěž mladých cyklistů - I. kategorie - PV
  • 17. května - Dopravní soutěž mladých cyklistů - II. kategorie - PV
  • 22. a 23. května - Výlet 7.AB – Frenštát pro Radhoštěm
  • 23. a 24. května - Výlet 8.AB – Frenštát pro Radhoštěm
  • 23. května - Pasování prváčků na čtenáře – kino
  • 30. května - Jarmark 4.B v ČS – od 12 hodin

Duben 2019

  • 3. dubna - Exkurze – Česká spořitelna PV – 4.AB
  • 3. dubna - Vyhodnocení soutěže o J. Foglarovi – v knihovně - cca 20 žáků
  • 5. dubna - Krajské kolo recitační soutěže
  • 5. dubna - Zápis do 1. ročníku od 14:00 do 17:00
  • 8. až 12. dubna - Sběr papíru 7:00 – 7:45, 13:00 – 16:00
  • 9. dubna - Matematická olympiáda – okresní kolo
  • 10. dubna - Biologická olympiáda - okresní kolo
  • 10. dubna - Seiferos – Ukázka dravců a sov
  • 10. dubna - Po skončení ukázky dravců - Uklízíme Česko – 2. stupeň
  • 12. dubna - IRIS – 7.AB
  • 12. dubna - Přírodovědná exkurze 5.AB do ZOO Brno
  • 12. a 15. dubna - Přijímací zkoušky na SŠ - žáci 9. ročníku
  • 14. dubna - Krajské kolo pěvecké soutěže – „O hanáckyho kohóta“
  • 15. dubna - Poslední řádné plavání 1.AB a 3.B
  • 16. dubna - Biologická olympiáda
  • 18. dubna - Velikonoční prázdniny
  • 23. dubna - Školní výlet 2.AB – Floria Kroměříž
  • 24. dubna - Školní výlet 4.AB – Floria Kroměříž
  • 25. dubna - Školní výlet 1.AB – Floria Kroměříž
  • 25. dubna - Zlatý list
  • 26. dubna - Školní výlet 3.AB – Floria Kroměříž
  • 29. dubna - Eurorébus – krajské kolo – 7. roč.
  • 29. dubna - Spelling Ant
  • 30. dubna - Fotografování tříd

Březen 2019

  • Do 1. března - Odevzdání přihlášek na SŠ i víceletá gymnázia
  • 3. až 9. března - Lyžařský kurz - Hynčice pod Sušinou
  • 4. a 5. března - Besedy s knihovnicí (5.AB, 6.AB, 8.AB, 9.tř.)
  • 5. března - Přírodopisná soutěž YPEF - 6 žáků školy
  • 8. března - Plavání 2.B a 4.B. - návrat cca 13:15 (dvě hodiny plavání)
  • 11. března - Představení ZUŠ pro 5. až 7. ročník: Rady paní Láry Fáry
  • 15. března - Plavání 2.B a 4.B. - návrat cca 12:25 (jedna hodina plavání)
  • 20. března - Třídní schůzky v 16:00
  • 29. března - Divadlo – 2. stupeň – „Trapas nepřežiju¨, vstupné 60 Kč

Únor 2019

  • 1. února - Pololetní prázdniny
  • 4. až 8. února - Jarní prázdniny
  • 12. února - Beseda s právníkem - pro žáky 9. ročníku
  • 12. února - IRIS – 8.AB – Prostějov - dopoledne
  • 13. února - Recitační soutěž – školní kolo – 13:00
  • 18. února - První plavání 1.AB a 3.B (odjezd 8:45, návrat do 11:30)
  • 20. února - Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
  • 27. února - Protidrogová prevence – 9.tř, 8.AB

Leden 2019

  • 03. ledna - Zahájení vyučování v novém kalendářním roce
  • 18. ledna - Školní ples – 20:00 - Zátiší
  • 25. ledna - Poslední řádné plavání 2.B a 4.B
  • 31. ledna - Ukončení 1. pololetí, předání vysvědčení v průběhu vyučování

Prosinec 2018

  • 4. prosince - Vánoční Praha – 5. AB
  • 6. prosince - Vánoční Praha – 6. AB
  • 7. prosince - První plavání 2. B a 4. B odjezd 10:30, návrat cca 13:15
  • 10. prosince - Vánoční Plumlov, Muzeum PV – 1.AB, 4.A
  • 11. prosince - Vánoční Praha – 7. AB
  • 12. prosince - Nejlepší chemik ČR - Hranice na Mor.
  • 12. prosince - Den otevřených dveří - 7:50 až 12:00
  • 12. prosince - Jarmark od 14:00
  • 12. prosince - Třídní schůzky od 16:00
  • 13. prosince - Vánoční muzeum PV – 4.B
  • 14. prosince - Školní vánoční diskotéka 13:30 – 16:00
  • 17. prosince - Vánoční čajový dýchánek (ŠD 3 a ŠD 1)
  • 20. prosince - Obrana se týká všech – 9. ročník
  • 24.12.2018 až 2.1.2019 - Vánoční prázdniny

Listopad 2018

  • 2. listopadu - florbal - okresní kolo – mladší žákyně
  • 6. listopadu - florbal okresní kolo – nejmladší žákyně
  • 8. listopadu - florbal – starší žákyně
  • 8. listopadu - Hasiči – program pro 2.A
  • 8. listopadu - Hasiči – program pro 6.A
  • 9. listopadu - Vyhodnocení školních časopisů – Brno – pět deváťáků
  • 13. listopadu - Hasiči – program pro 2.B
  • 13. listopadu - Hasiči – program pro 6.B
  • 13. listopadu - Iris – 9.tř. – PV
  • 15. listopadu - Florbal – okrskové kolo – mladší žáci
  • 15. listopadu - Vánoční fotografování 1. – 5. ročník, cena 350 Kč
  • 20. listopadu - Florbal – starší žáci – skupina – PV
  • 22. listopadu - Florbal – okresní kolo – nejmladší žáci (5. roč.) - PV
  • 23. listopadu - Koncert vítězů Lyra 2017 – kino Oko
  • 26. listopadu - Školní kolo pěvecké soutěže „O HANÁCKYHO KOHÓTA“
  • 30. listopadu - Poslední plavání 2.A, 3.A, 4.A

Říjen 2018

  • 2. října - 2. burza práce – ÚP PV – 8.AB + 9.tř.
  • 3. října - Pohodáři – Útěk na sever
  • 4. října - DDC PV – 4.A – přezůvky, přilba, psací potřeby
  • 8. až 12. října - Sběr papíru v době 7:00 – 7:45 a 13:00 – 16:00
  • 17. října - třídní schůzky,valná hromada, volba nové školské rady - od 16:00
  • 19. října - Koncert ZUŠ v hale pro žáky 4. až 9. ročníku
  • 22. října - DDC PV – 4.B – přezůvky, přilba, psací potřeby
  • 24. až 26. října - Projektové dny – Výročí 100 let od vzniku republiky
  • 27. října - LYRA – XX. ročník pěvecké soutěže – Moravský Krumlov
  • 29. a 30. října - podzimní prázdniny