Žáci, kteří byli v tomto školním roce zapojeni do programu EKOŠKOLA, vyrazili v polovině června na výlet do olomoucké ZOO. Tato akce byla zaslouženou odměnou za jejich celoroční práci. Společně strávený den v zoologické zahradě jim přinesl nejen nové poznatky o zvířatech, ale také mnoho příjemných zážitků.



