Školní výlet 4.B – ZOO Olomouc
Dne 2. června vyrazila třída 4.B na školní výlet do Olomouce na Svatý Kopeček. Při procházcetamní ZOO jsme měli možnost obdivovat zvířata z různých koutů světa. Nejvíce nás zaujalata, která byla aktivní a nebála se přiblížit až k návštěvníkům. Měli jsme objednané hezképočasí, výlet jsme si užili a domů se vraceli plni zážitků.