Žáci 8.B byli v pátek 19. června na exkurzi v Měšťanském pivovarů v Kojetíně a potom si ještě užili osvěžení na koupališti.


Žáci 8.B byli v pátek 19. června na exkurzi v Měšťanském pivovarů v Kojetíně a potom si ještě užili osvěžení na koupališti.

