Žáci druhých a třetích tříd se zúčastnili školy v přírodě v Trojanovicích. Celý pobyt se nesl v duchu tématu Madagaskar, které provázelo děti při různých hrách, soutěžích i společných aktivitách.
Každé dopoledne patřilo výuce. Děti si zopakovaly učivo a pracovaly stejně pilně jako ve škole, jen v příjemném prostředí obklopeném krásnou beskydskou přírodou.
Odpoledne a večery byly věnovány pestrému programu, který se odehrával převážně venku. Děti si užily týmové hry, procházky a sportovní soutěže.
Škola v přírodě byla pro všechny příjemným spojením učení, pohybu, zábavy a poznávání okolní přírody.






