Poděkování do školní jídelny

S blížícím se koncem školního roku bychom chtěli poděkovat do školní jídelny paním kuchařkám, které pro nás po celý rok připravovaly obědy. Skloubit tabulky, zdravou výživu a více jak čtyři sta chutí strávníků je náročný úkol, za jehož zvládání jim patří náš obrovský dík.

Speciální poděkování patří také za nedávnou akci ,,Jídelníček na přání žáků“. Oceňujeme, že nám paní kuchařky vyšly vstříc a do sestavování jídelníčku zahrnuly nejoblíbenější pokrmy našich žáků.

Děkujeme a přejeme hezké léto.