Prvňáčci vyrazili na sportovní výlet do Dřevnovic, kde si v místním areálu užili spoustu pohybu. Děti si vyhrály na skluzavkách, prolézačkách, trampolíně i v dřevěných domečcích, nebo si zasportovaly s míči při fotbale, basketbalu a dalších hrách. Po aktivitách se občerstvili v místní venkovní zahrádce. Celý výlet jsme si společně náramně užili.









