9.A – exkurze do Prahy
V úterý 9. prosince se žáci 9.A vydali v rámci vyučovacích předmětů Biologie a Výchova k občanství a zdraví na exkurzi do Prahy. Na cestu do našeho hlavního města jsme vyrazili velmi brzy ráno a na hlavní nádraží jsme dojeli asi v devět hodin dopoledne. Po malé chvíli jsme se tramvají vydali na Malostranské náměstí, kde na … Číst dál