Osmáci v Kroměříži: Hledali jsme klíč k budoucí kariéře
Ve středu 8. dubna jsme s našimi osmáky navštívili Výstaviště Kroměříž, kde probíhala interaktivní akce s názvem „Najdi svůj klíč k budoucnosti“. Celý program byl postavený na hře a zážitku. Žáci obcházeli téměř tři desítky stanovišť firem a škol, kde plnili úkoly, sbírali indicie a v závěru se snažili vyluštit kód k tajemnému kryptexu. Velkým … Číst dál