Školní vánoční diskotéka

V pátek 15. prosince 2017 se uskutečnila v naší škole vánoční diskotéka s podtitulem „Karneval v Riu“. Dívky 7. B slavnostně tělocvičnu vyzdobily, i s pomocí pánů školníků. Byla pořízena nová výzdoba z účtu POŠ a všem se líbila.

Na diskotéku přišlo asi 100 dětí, většinou z 1. stupně, ale zúčastnili se jí i žáci z vyšších ročníků, kteří zároveň pomáhali při organizaci soutěží. Velký úspěch měly kostýmy paní učitelky N. Tesaříkové, která celý program moderovala, paní vychovatelky M. Žondrové, která svým kostýmem vystihla atmosféru karnevalu, a pana učitele L. Mitany, který nezůstal pozadu se svým převlekem. Diskotéku ve fotografiích zachytil pan vychovatel V. Procházka.

Hudbu zajišťovali Petr Kundel, náš bývalý žák, a Tomáš Nosek ze 7. A se svými pomocníky (V. Kumžák, J. Lenert ze 7. B, O. Mitana z 7. A). Zajistili si i světelné efekty, které karneval oživovaly.

V průběhu diskotéky účastníci soutěžili v tanečních kreacích, v tanci s balónky, jablky aj. I z fotografií můžete vyčíst, že se dětem karneval líbil a všichni odcházeli spokojeni. I učitelé si chválili bezproblémové chování zúčastněných dětí, pro které byl zajištěn pitný režim. Po skončení akce žáci a učitelé tělocvičnu uklidili.

Všem, kdo se podíleli na zdárném průběhu diskotéky, děkujeme.

N. Tesaříková a za školní parlament M. Krejčová