Turnaj v kopané

Stalo se již tradicí, že v zimě se pravidelně koná v naší hale turnaj v malé kopané. Letošního turnaje se v kategorii 7. – 9. ročníků zúčastnilo celkem 24 žáků. Byli rozděleni do 4 družstev, jejichž členové byli losováni podle výkonosti. Družstva se utkala každé s každým a zápasy byly velmi vyrovnané. Zvítězilo družstvo červených, na druhém místě skončilo družstvo modrých, třetí bylo družstvo žlutých a na čtvrtém místě skončilo družstvo zelených. Všichni hráči bojovali ze všech sil a věřím, že si turnaj užili.

já tady chci dát fotku

Složení družstev:

Červení – Zdeněk Chalánek, Ondřej Mitana, Pavel Holík, Aneta Rusanjuková, Dominik Aujeský, Vojtěch Dobruský

Modří – Vlastimil Adam Palíšek, Marek Handl, Daniel Churý, David Vincenec,Adam Vojtek, René Pospíšil

Žlutí – Patrik Rus, Tomáš Lechner, Jan Lenert, Maxim Kopřiva, Michal Vysloužil

Zelení – Martin Kyselák, Radovan Novotný, Matěj Svoboda, David Žondra,Nam, Tomáš Litera

Mgr. Libor Mitana

Složení družstev: